Ewangelizacja na Kamczatce

Kliknij na poniższy obrazek, aby przeczytać wiadomości od naszych sióstr posługujących na Kamczatce

Siostra Donata Gurak (KR) i Siostra Jana Bochenek (PR) posługujące na Kamczatce.

Reklamy

4 comments on “Ewangelizacja na Kamczatce

 1. Pan Bóg czyni wielkie rzeczy przez Was, kochane Siostry: Jano i Donato! Dziękuję Mu za Waszą odwagę i gotowość dawania świadectwa aż na „początku świata”.

  • + Kochana S.M. John!
   Dla nas też niesamowite jest to, że P. Bóg nas tu przysłał! Niech będzie znany, kochany i wielbiony na Kamczatce i w sercu każdej felicjanki. a z tego, co nam wiadomo, to już chyba „opanowałyśmy” cały świat:) w codzinnej modlitwie pamiętamy. Niech Pan obdarzy Cię siostro pokojem.

 2. Pax moje kochane siostry!!!całym sercem jestem z Wami, codziennie modlę się za nasza misje,chodzę po Pietropawłowsku z Wami.Prosze pozdrówcie ode mnie Tych którzy mnie pamietają.Czy byłyście może u Walentyny i Władimira?Bardzo chciałabym do Was dołączyc, ale pełnienie Woli Pana jest najważniejsze,czasem nasze pragnienia musza byc ukrzyżowane…żeby prawdziwie Bóg mógł się objawić.Jesteście w moim secu,pamiętająca codziennie przed Panem,gerrtuda Noiech Dobry Bóg wspiera Was swoją łaska, obyscie doswiadczały Jego Miłości i prowadzenia każdego dnia!

 3. + Kochana nasza Siostro Gertrudo!
  Wiemy jak tęsknisz za Kamczatką, ale wszystko ma swój czas, wszystko, co Pan nam czyni jest dla nas dobre. oczywiście czekamy tu na Ciebie otwartym sercem. kto wie?:) niestety Walentyny nie znamy… za to Wanda Janowna jest nam znana bardzo dobrze. Pozdrowienia od Ciebie przekażemy. za modlitwę wielkie Deo gratias!!! wiesz jak bardzo nam jest ona potrzebna, ale my dłużne nie zostajemy:) podczas adoracji, którą mamy codziennie oddajemy Miłosiernemu Jezusowi i Ciebie i każdą felicjankę.
  Twoje siostry jana i donata

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s